Bakımını üstlendiği bakıma muhtaç sevdikleri olan ailelerin sıkıntısı, günlük hayatta planlı veya plansız ortaya çıkan seyahatler, davetler, taşınma veya tatil gibi yerlere gidememektedir. Bu yüzden hem sosyal hem de iş hayatlarında sık sık bu tür problemler ile karşı karşıya gelmektedir.
Huzurevinde Kısa Süreli Bakım Hizmeti veren yerlerden biri olan Sinem huzurevi hasta yakınlarının yaşadıkları problemleri biraz da olsa azaltmak ve onların yeniden sosyal hayatlarına geri dönmesini sağlamaktadır. Bu süre boyunca bakımını üstlendikleri yakınlarını geçici bir süreyle yüksek kalitede misafir ediyoruz. Sinem huzurevi, hem hasta bakımı gibi zorlu bir süreçte ailelere destek oluyor, hem de gözleri arkada kalmadan yakınlarına profesyonel sağlık ve bakım hizmeti sunuyoruz.
Belirli süreli bakım hizmetinden faydalanmak için kurumumuzda kalan yaşlılarımız, tesisimizin tüm imkanlarından faydalanabilmekte ve kaldığı süre boyunca takvimde bulunan sosyal etkinliklere de katılabilmektedir. Yakınlarınızı geçici süreyle ailemize emanet ederek hem kendiniz hem de onun için destek alabilirsiniz.